Головна » 2018 » Листопад » 21 » Уклали договір про співпрацю закладів освіти щодо ступеневої підготовки учнів
13:44
Уклали договір про співпрацю закладів освіти щодо ступеневої підготовки учнів

21.11.2018 р. директор ВПУ № 29 м. Львова Стецький Роман Васильович та представники ректорату Львівського інституту економіки та туризму уклали договір про співпрацю закладів освіти щодо ступеневої підготовки учнів за спеціальністю 181 «Харчові технології» з спеціалізаціями: «Технології ресторанного господарства», «Технології оздоровчого та профілактичного харчування» та спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» з спеціалізаціями «Товарознавство та експертиза в митній справі».
Основною метою Договору є підвищення рівня освітньої та наукової діяльності цих навчальних закладів в системі ступеневої підготовки фахівців для харчової промисловості і ресторанного господарства за скоординованими навчальними планами та програмами.
Відповідно умовам Договору, на базі інституту з числа випускників ВПУ № 29 м. Львова, які мають освітньо-кваліфікаційний рівень молодший спеціаліст, буде здійснюватися підготовка фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем підготовки «бакалавр».
Також представники інституту провели дружню бесіду із учнями училища, які навчаються в групах молодших спеціалістів за спеціальністю «Харчові технології», для продовження ступеневої підготовки фахівців для харчової промисловості в інституті економіки та туризму.

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 4 | Додав: Petro | Рейтинг: 0.0/0