Головна » 2018 » Квітень » 20 » Проведено з учнями та працівниками гуртожитку протипожежне тренування
10:06
Проведено з учнями та працівниками гуртожитку протипожежне тренування

Відповідно до вимог Кодексу цивільного захисту України та «Плану основних заходів цивільного захисту ВПУ № 29 м. Львова на 2018 р.», з метою практичного відпрацювання дій за призначенням керівного складу і формувань цивільного захисту училища, 20 квітня 2018 року в гуртожитку ВПУ № 29 м. Львова було проведено з учнями та працівниками гуртожитку протипожежне тренування. 
Тренування проводилось протягом з – х годин в межах робочого часу з евакуацією учнів та обслуговуючого персоналу гуртожитку та елементами пожежогасіння, вдосконалення дій протипожежного формування, учнів та персоналу гуртожитку при виникненні пожежі.
Метою тренування було:
- Перевірка збору за схемою оповіщення керівного складу та членів ланки пожежогасіння.
- Відпрацювання навичок персоналу гуртожитку та ланки пожежогасіння з гасіння пожежі на початковому етапі із застосуванням первинних засобів пожежогасіння.
- Проведення евакуації учнів та персоналу гуртожитку.
- Визначення необхідних заходів щодо коригування Плану евакуації на випадок пожежі в гуртожитку училища.

По завершенню відбулося обговорення проведеного тренування з питань запобігання надзвичайним ситуаціям у приміщені гуртожитку училища за участю інспектора Шевченківського районного відділу Головного управління ДСМНСУ у Львівській області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 57 | Додав: Petro | Рейтинг: 0.0/0