Головна » 2018 » Листопад » 20 » 3-й етап конкурсної програми пізнавально-розважального інтелект-шоу «Кращий правознавець»
13:35
3-й етап конкурсної програми пізнавально-розважального інтелект-шоу «Кращий правознавець»

20.11.2018 р. у ВПУ № 29 м. Львова проводився 3-й етап конкурсної програми пізнавально-розважального інтелект-шоу «Кращий правознавець». Учасниками змагань були чотири навчальні заклади: Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу, МВПУ автомобільного транспорту та будівництва, Львівський ПЛ залізничного транспорту, Вище професійне училище № 29 м. Львова.
Змагання відбулись цікаво та емоційно, учні активно відповідали на цікаві правові питання, показали високий рівень правової культури.
Почесне журі в складі: Івасечко Н.Я. – головного спеціаліста відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Львівській області; Слотвінська С. – головний спеціаліст сектору з питань запобігання і виявлення корупції; Головенко Г. – дільничний офіцер поліції Шевченківського ВП ГУНП у Львівській області.
За результатами змагань визначили, що І-місце зайняла учениця ВПУ № 29 м. Львова Дрейсвіна Богдана. Учасники змагань нагороджені грамотами. 
Учням-переможцям успіхів на заключному етапі міського правового пізнавально-розважального інтелект-шоу «Кращий правознавець»!
Під кінець заходу учні отримали буклети на тему: Стоп. Булінг, в яких міститься інформація про булінг та алгоритм дій для батьків, чиї діти стали жертвами цькування, або ж самі вчиняють насилля щодо інших дітей. Фахівцем Львівської юстиції спільно із працівником поліції наголошено, що варто пам’ятати, що не можна закривати очі навіть на найменший прояв цькування, адже розібратися з ситуацією можна лише спільними зусиллями і тільки, якщо вчасно звернути на неї увагу. Працівники юстиції роз’яснили учням, що отримати детальну інформацію з правових питань можна за номером Єдиного контакт-центру правової допомоги: 0 800 213 103. 
На завершення учні ВПУ № 29 м. Львова привітали учасників конкурсу кращими номерами художньої самодіяльності.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 6 | Додав: Petro | Рейтинг: 0.0/0