Головна » 2017 » Лютий » 17 » 15.02.2017р. На базі ВПУ № 29 м. Львова було проведено методичне об’єднання керівників фізичного виховання ПТНЗ Львівщини.
16:04
15.02.2017р. На базі ВПУ № 29 м. Львова було проведено методичне об’єднання керівників фізичного виховання ПТНЗ Львівщини.

15.02.2017р. На базі ВПУ № 29 м. Львова було проведено методичне об’єднання керівників фізичного виховання ПТНЗ Львівщини.
Основне завдання методичного об’єднання – узагальнення та розповсюдження передового педагогічного досвіду з навчально-виховного процесу з фізичного виховання та спорту, позаурочні форми фізкультурно-масової і спортивної роботи.
Голова обласного методичного об’єднання керівників фізичного виховання Іваницький Б. відкрив семінар і запросив до слова директора ВПУ № 29 м. Львова Стецького Р.В.
Стецький Р.В. привітав учасників метод об’єднання та виступив з актуальними проблемами та інноваційними підходами щодо розвитку фізичного виховання та спорту у навчальному закладі.
Від організаційного комітету, щодо проведення турніру з міні-футболу ім. М.Попадюка виступив Вороняк Р.М., який ознайомив присутніх з Положення про турнір.
Викладач фізичного виховання ВПУ № 29 м. Львова Голембіовський С.Ю. виступив з доповіддю: на тему "Фізкультурно-оздоровчі заходи в режимі дня. Туризм, як засіб фізичного виховання учнів навчального закладу (обмін досвідом)"

Колектив художньої самодіяльності училища словом та піснею вітав учасників методичного об’єднання.

 

 

 

 

 

Переглядів: 142 | Додав: Petro | Рейтинг: 0.0/0