ВИХОВНА РОБОТА

     Головна мета навчально–виховної роботи в училищі – це виховання повноцінної особистості, яка цінує національну і особисту гідність, совість і честь.

     Виховання органічно поєднане з навчальним процесом, оволодінням обраною професією, соціальним досвідом, багатством духовної культури народу, формування рис громадянина України.

     Саме нині дуже важливим є формування у майбутніх фахівців почуття національної гідності та гордості за Україну. Виховання передбачає глибоке розуміння викладачами, майстрами в/н, вихователями характерних рис, індивідуальних особливостей учнів, поваги до них, турбота про розвиток здібностей учнів, формування їх смаків.

     У навчально-виховному процесі домінує атмосфера співробітництва, правильного розуміння стосунків педагогів та учнів. З цією метою приділяється велика увага активності учнів, стимулюється самодіяльна їх творчість.

     З громадського виховання в училищі практикуються конкурси маршової пісні, козацького прапору та маршу, урочисті вечори до знаменних дат, свята рідної мови, заняття клубів за інтересах. Багато заходів проводиться в плані творчого розвитку особистості: дослідницька робота учнів, брейн-ринги, КВК.

     В училищі традиційними стали свято української писемності і мови, Шевченківське свято, Свято Матері. Вони включають комплексні тематичні рамки, виставки, посвяти, учнівську творчість. Щороку відзначають різними заходами річниці ЗУНР та УПА, Соборності України та подвигу Героїв Крут.

     Училище є постійний призер обласних конкурсів і виставок за тематикою "Великодні дзвони”, "Панна”, "Золота осінь”, "Різдвяна шопка”, у змаганнях Брейн-рингу, які проводяться Львівським Державним Будинком техніки та Львівським Державним Палацом естетичного виховання учнівської молоді.

     Також учні училища щорічно відзначаються як призери обласного огляду конкурсу колективів художньої самодіяльності "Творчості проміння золоті”, конкурсів авторської пісні "Оксамитові барви” і авторської поезії "Золоте крило”, конкурс сучасного танцю "Танцювальне подвірря".

     Виховний процес в училищі проводиться відповідно до річного і щомісячного планів роботи педагогічного колективу.

     В училищі працюють гуртки художньої самодіяльності, технічної творчості та спортивні.. В основу виховної діяльності учнівського колективу покладено виховання національної культури, мистецтва, традицій та звичаїв українського народу, забезпечення всебічного розвитку особистостей учня в процесі навчання та виховання в них національної свідомості, виховання та розвиток потреби у здоровому способі життя, правове, трудове та економічне виховання.

     Інженерно-педагогічний колектив свої зусилля скеровує на виховання освіченого, ініціативного учня. А найголовніше завдання – формувати кваліфікованих робітників, які будуть приймати участь у розбудові держави.