УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ

     Рада учнівського самоврядування – добровільна організація учнів, яка діє на громадських засадах, має правову і демократичну організацію і керується загальнолюдськими моральними принципами. Учнівське самоврядування – це дієвий структурний підрозділ, який відкриває широкі можливості для самореалізації учнів, орієнтує їх на досягнення соціально корисної мети, забезпечує захист прав дітей, відвертає увагу від асоціальних форм поведінки, заповнює позаурочний простір цікавими та змістовними справами.

     Учнівське самоврядування діє згідно Статуту. Учнівська рада ВПУ № 29 м. Львова – центральний орган учнівського самоврядування навчального закладу.

     Комісії учнівського самоврядування спрямовує свою роботу на підвищення якості навчання, реалізації вимог режиму роботи училища, організацію дозвілля учнів, на розвиток ініціативи і творчої самодіяльності учнів. Члени комісії є відповідальними за певну ланку роботи. Засідання комісій проводиться один раз на місяць.

     Учнівський комітет училища планує свою роботу на рік за розділами:

  • Навчання;
  • Спорт та здоровий спосіб життя;
  • Соціальний захист;
  • Патріотичне виховання;
  • Суспільно – корисні справи
  • Культурно – масові заходи;
  • Дисципліна та правова культура.

     Очолює учнівський комітет учениця за професією «Секретар керівника (організації, підприємства, установи). Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» II курсу Луб Ольга.

     З ініціативи учнівського комітету проводяться цікаві заходи, акції, чергування в училищі, в їдальні, догляду за закріпленими територіями.

     Учні брали участь в загально – училищних, обласних спортивних змаганнях, у святі «Першокурсника»; конкурсах «Осінній вернісаж», «Золоте крило», «Оксамитові барви», «Арт-і-Шок», «Захисти себе», дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?», «Брейн-ринг», КВК.

(фото)

     За участю членів учнівського самоврядування проводяться  рейди з перевірки санітарного стану кабінетів, майстерень, спортзалу, кімнат в гуртожитку, прилеглої до училища території.