Професія: "Секретар керівника, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних"


      Серед більшості професій, які сьогодні популярні, є одна особлива – оператор комп’ютерного набору.Computer  Science – комп’ютерна наука. Наука, яка є досить молодою, але стала необхідною складовою освіти сучасної людини. Найвидатніше досягнення у цій галузі – це створення персонального комп’ютера, який швидко посів значне місце у повсякденному житті.

       З кінця 80-х років минулого століття розпочалось вивчення комп’ютера у професійно-технічних  закладах. Тоді професія звучала як оператор ЕОМ.

       Пройшли роки, змінювалась елементна база персонального комп’ютера, змінилась і назва професії на "Оператор комп’ютерного набору”.

   Основа майстерності оператора комп’ютерного набору – оволодіння найсучаснішими прикладними і графічними програмами, вміння працювати у глобальній мережі Internet, працювати у  World Wide Web, з електронною поштою, брати участь у телеконференціях, працювати з програмами "комп’ютерної верстки”, а у разі необхідності виконувати обов’язки секретаря організації, установи, вести діловодство.