МАЙСТРИ ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ

 

ГАЛАС Ян Богданович

майстер по водінню

 

БОРУХ Петро Петрович

майстер виробничого навчання з професії: "Слюсар з ремонту автомобілів, електрозварник ручного зварювання, водій автотранспортних засобів (категорії "В" і "С")"

 

БОЙКО Богдан Іванович

майстер виробничого навчання з професії: "Слюсар з ремонту автомобілів"

 

ВЕРХОЛА Ярослав Миколайович

майстер виробничого навчання з спеціальності "Автомобільний транспорт"

 

ШПАК Богдан Іванович

майстер виробничого навчання з спеціальності: "Автомобільний транспорт"

 

КОПИЧИН Леся Романівна

майстер виробничого навчання з професії: "Секретар керівника (організації, підприємства, установи), обліковець з реєстрації бухгалтерських даних"

 

КУХАРИК Світлана Йосипівна

майстер виробничого навчання з професії: "Секретар керівника (організації, підприємства, установи), обліковець з реєстрації бухгалтерських даних"

 

МІНЬКЕВИЧ Наталія Романівна

майстер виробничого навчання з професії: "Секретар керівника (організації, підприємства, установи), обліковець з реєстрації бухгалтерських даних"

 

ШЕВЧУК Галина Володимирівна

майстер виробничого навчання з професії: "Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних"

 

ДЕТЧАК Ігор Павлович

майстер виробничого навчання з професії: "Кухар, офіціант"

 

ОЗИМКО Світозара Степанівна

майстер виробничого навчання з професії: "Кухар, офіціант"

 

ФРАНОВСЬКА Наталія Богданівна

майстер виробничого навчання з професії: "Кухар, офіціант"

 

ДИЛЬСЬКА Світлана Ярославівна

майстер виробничого навчання з професії: "Кухар, кондитер"

 

ІВЧЕНКО Ірина Михайлівна

майстер виробничого навчання з професії: "Кухар, кондитер"

 

КОСТИШИН Любов Семенівна

майстер виробничого навчання з професії: "Кухар, кондитер"

 

ФАЛІНСЬКА Ольга Володимирівна

майстер виробничого навчання з професії: "Кухар, кондитер"

 

КОС Оксана Василівна

майстер виробничого навчання з професії: "Кухар, бармен"

 

ТЕСЛЯ Наталія Омелянівна

майстер виробничого навчання з професії: "Кухар, бармен"

 

ГЛАДИШ Ірина Ярославівна

майстер виробничого навчання з професії: "Перукар (перукар-модельєр), манікюрник"

 

ЖАБ'ЯК-ШЕРЕМЕТ Олена Федорівна

майстер виробничого навчання з професії: "Перукар (перукар-модельєр), манікюрник"

 

МАРИЧ Галина Ігорівна

майстер виробничого навчання з професії: "Перукар (перукар-модельєр), манікюрник"

 

ПОПОВ Юрій Ігорович

майстер виробничого навчання з професії: "Перукар (перукар-модельєр), манікюрник"

 

ФЕДОРЧАК Софія Володимирівна

майстер виробничого навчання з професії: "Перукар (перукар-модельєр), манікюрник"